Arabesque Kakao práškové

Kód: 363
Značka: Zeelandia
243 Kč 217 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
  • Holandské sypké kakao na pečení, vaření. Pozvedne Vaše čokoládové výrobky.
  • Balení sáček 1kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiové 21% holandské kakao vhodné na ochucení, zdobení i pečení. Plná, charakteristická čokoládová chuť, hnědá barva. Určeno jako surovina k dalšímu zpracování pro pekárny, cukrárny a gastro-provozy.

Složení: kakaový prášek

Země původu: Holandsko

Skladování: V suchých a čistých prostorách, dobře větratelných, v teplotě 1 - 25 °C

Alergeny: Neobsahuje

Průměrné výživové údaje

na 100 g

Energetická hodnota

1613 kJ (386 kcal)

Tuky

21 g

z toho nasycené mastné kyseliny

13,2 g

Sacharidy

12,4 g

z toho cukry

0,3 g

Vláknina

30,8 g

Bílkoviny

22,3 g

Sůl

0,1 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečeme pro radost
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 kg

Proč Zeelandia?

České výrobní závody této společnosti jsou zaměřeny na výrobu džemů, termostabilních náplní, zeleninových základů. Vybíráme pro Vás jejich top výrobky, které jsou k dispozici v balení do 1kg. Vyzkoušejte jejich výrobky, kde poměr kvality vysoce převyšuje cenu. 

O společnosti:

Naším oborem je pekařina a cukrařina po celém světě. Zákazníkům nabízíme inovativní výrobky vycházející z našich celosvětových zkušeností, nových surovin, nejmodernějších postupů a marketingových konceptů. Zeelandia byla založena roku 1900 H. J. Doelemanem, nejmladším synem holandského pekaře, a sídlí v Zierikzee (Nizozemsko) až dosud. Po celém světě zaměstnává přes 3000 zaměstnanců, působí ve více než 30 zemích a prodává do cca 100 zemí světa. Na český trh vstoupila Zeelandia v roce 2000 a to připojením společnosti Lactoprot Bohemia ke skupině. Inovace je základem naší strategie. Reagujeme na potřeby našich zákazníků i měnící se potřeby spotřebitelů. Dbáme na kvalitu našich výrobků, jejich bezpečnost, dodržujeme normy a postupy, výrobky podrobujeme přísné kontrole. Důkazem naší snahy jsou systémy řízení kvality, které jsme v naší společnosti zavedli a dodržujeme. Naším cílem je být skutečným partnerem pekařů a cukrářů. Pochopit jejich potřeby, podílet se na jejich činnosti, pomoci jim dodávat vysoce kvalitní výrobky, zvýšit jejich produktivitu a rozšířit sortiment výrobků. Věříme, že úspěch našich zákazníků je také naším úspěchem. Dnešní odlišné uvažování přináší zítřejší úspěch. Keep exploring.