Doprava a platba

 Doprava při objednávce nad 5000Kč ZDARMA

 

1. DOPRAVA PPL: 149,- KČ

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností PPL. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, domluví s Vámi řidič náhradní termín. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 25 kg. Upozorňujeme, že pokud se řidiči PPL ani po SMS upozornění nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka uskladněna a připravena k předáni na nejbližším výdejním místě PPL nebo depu PPL a nebude již znovu doručována. Cena za dopravu zásilky která překročí 25kg činí 250,- Kč. Dobírka 50Kč. 

 

2. DOPRAVA Zásilkovna : 89,- KČ

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností Zásilkovna. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat o připravené zásilce k vyzvednutí na Vámi daném výdejovém místě. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 4,5 kg. Dobírka 50Kč.

 

3. DOPRAVA: Naše distribuční síť Janovo

Doprava v oblasti Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a blízké přilehlé okolí. V den před doručením Vás bude kontaktovat náš řidič s časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít osobně, individuálně s Vámi řidič domluví náhradní řešení předání zásilky.

Doprava je zdarma při objednávce nad 5000Kč a bez omezení váhy. Při objednávce do 5000Kč je dopravné 49Kč.

Nelze platit kartou při předání, pouze hotově. Veškeré platby předem akceptujeme. Tento způsob dopravy je možný využít při větších objednávkách - nad 50kg i v celém kraji Královéhradeckém a Pardubickém. Závoz po individuální dohodě, dle našich rozvozových tras obvykle do 5dní. 

 

Platba:

On-line platby vyřizujeme přes Českou platební bránu Comgate. 

Na našem e-shopu může platit všemi běžnými platebními kartami – VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club a Edenred.