Carlex spray

Kód: 360
Značka: Zeelandia
156 Kč 139 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
  • Rostlinný olej (odlučovací emulze) na vymazávání plechů a forem na pečení, zabraňuje přilnutí k formě.
  • Pro sladké i slané pečení −> neovlivňuje chuť
  • Dost vymazávaní a vysypávání plechu = Carlex spray

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinný olej (odlučovací emulze) na vymazávání plechů a forem na pečení, zabraňuje přilnutí k formě.

Rostlinný olej ve spreji pomáhá nepřilnavosti povrchů. Odpadá vám zdlouhavé vymazávání forem. Po nastříkání na formu se vytvoří jemný film. Olej ve spreji využijete při vymazávání pečících plechů, forem na bábovky, beránky a další. Také se hodí pro nastříkání forem určených pro výrobu zdobících krajek. Můžete použít i pro zapékaní těstovin, olej neovlivní chuť nebo vůni připravovaného pokrmu.

Objem 600 ml. Směs rostlinného oleje a vosku pro odlučování výrobků od plechů či forem, má nejvyšší účinnost a je univerzálně použitelná pro pekařské, cukrářské výrobky a gastronomické výrobky s nejvyšším podílem cukru.

Upozornění:

Nádobka je pod tlakem: chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad 50°C.

Nádobku neprorážejte a nespalujte, ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném místě. Rostlinný olej může obsahovat přídavné látky E943a, E943b, E944.

Země původu: Holandsko

Alergeny: Neobsahuje

Průměrné výživové údaje

na 100 g

Energetická hodnota

3617 kJ (865 kcal)

Tuky

97,7 g

z toho nasycené mastné kyseliny

8,6 g

Sacharidy

0,1 g

z toho cukry

0,1 g

Vláknina

0 g

Bílkoviny

0 g

Sůl

0 g

 

V případě vysokých teplot (25°C a více) se může expedice výrobků podléhajících teplotní zkáze opozdit. V případě objednávky prosím tedy počítejte, že může být expedice pozdržena do doby, kdy toto umožní povětrnostní a teplotní podmínky. V takovém případě Vás budeme o pozdržení objednávky informovat e-mailem. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na info@janovo.cz.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečeme pro radost
Záruka: 18 měsíců
Hmotnost: 0.6 kg

Proč Zeelandia?

České výrobní závody této společnosti jsou zaměřeny na výrobu džemů, termostabilních náplní, zeleninových základů. Vybíráme pro Vás jejich top výrobky, které jsou k dispozici v balení do 1kg. Vyzkoušejte jejich výrobky, kde poměr kvality vysoce převyšuje cenu. 

O společnosti:

Naším oborem je pekařina a cukrařina po celém světě. Zákazníkům nabízíme inovativní výrobky vycházející z našich celosvětových zkušeností, nových surovin, nejmodernějších postupů a marketingových konceptů. Zeelandia byla založena roku 1900 H. J. Doelemanem, nejmladším synem holandského pekaře, a sídlí v Zierikzee (Nizozemsko) až dosud. Po celém světě zaměstnává přes 3000 zaměstnanců, působí ve více než 30 zemích a prodává do cca 100 zemí světa. Na český trh vstoupila Zeelandia v roce 2000 a to připojením společnosti Lactoprot Bohemia ke skupině. Inovace je základem naší strategie. Reagujeme na potřeby našich zákazníků i měnící se potřeby spotřebitelů. Dbáme na kvalitu našich výrobků, jejich bezpečnost, dodržujeme normy a postupy, výrobky podrobujeme přísné kontrole. Důkazem naší snahy jsou systémy řízení kvality, které jsme v naší společnosti zavedli a dodržujeme. Naším cílem je být skutečným partnerem pekařů a cukrářů. Pochopit jejich potřeby, podílet se na jejich činnosti, pomoci jim dodávat vysoce kvalitní výrobky, zvýšit jejich produktivitu a rozšířit sortiment výrobků. Věříme, že úspěch našich zákazníků je také naším úspěchem. Dnešní odlišné uvažování přináší zítřejší úspěch. Keep exploring.