Corra čokoládová

Kód: 351
Značka: Zeelandia
106 Kč 95 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů
  • Hotová thermostabilní vařená čokoládová náplň. Vhodná pro plnění koláčů, závinu apod. Snadné použití díky balení. 
  • Praktické balení - 1kg -  trezírovací sáček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hotová thermostabilní vařená čokoládová náplň. Vhodná pro plnění koláčů, závinu apod.. Snadné použití díky balení v trezírovacím sáčku. 

Náplň čokoládová - jedná se o vařenou čokoládovou termostabilní náplň určenou pro plnění výrobků před pečením, smažením. Využijete do plundrových, listových nebo koblihových těst, Chutí tato náplň připomíná čokoládový pudink, proto se nenechte zmást názvem. 

Složení:

voda, cukr, čokoládové kostičky(cukr, kakaová hmota, dextróza, kakaové máslo, SOJOVÝ lecitin, přírodní vanilkové aroma)-5%, modifikovaný škrob E1442, kyselina E330, regulátor kyselosti E333, zahušťovadlo E418, konzervant E202

Země původu: Česká republika

Alergeny: Sójové boby a výrobky z nich s výjimkou zcela rafinovaného sojového oleje a tuku

Průměrné výživové údaje

na 100 g

Energetická hodnota

871 kJ (207 kcal)

Tuky

0,81 g

z toho nasycené mastné kyseliny

0,49 g

Sacharidy

47,16 g

z toho cukry

42,63 g

Vláknina

1,65 g

Bílkoviny

1,24 g

Sůl

0,01 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečeme pro radost
Záruka: 9 měsíců
Hmotnost: 1 kg
Váha balení: 1kg

Proč Zeelandia?

České výrobní závody této společnosti jsou zaměřeny na výrobu džemů, termostabilních náplní, zeleninových základů. Vybíráme pro Vás jejich top výrobky, které jsou k dispozici v balení do 1kg. Vyzkoušejte jejich výrobky, kde poměr kvality vysoce převyšuje cenu. 

O společnosti:

Naším oborem je pekařina a cukrařina po celém světě. Zákazníkům nabízíme inovativní výrobky vycházející z našich celosvětových zkušeností, nových surovin, nejmodernějších postupů a marketingových konceptů. Zeelandia byla založena roku 1900 H. J. Doelemanem, nejmladším synem holandského pekaře, a sídlí v Zierikzee (Nizozemsko) až dosud. Po celém světě zaměstnává přes 3000 zaměstnanců, působí ve více než 30 zemích a prodává do cca 100 zemí světa. Na český trh vstoupila Zeelandia v roce 2000 a to připojením společnosti Lactoprot Bohemia ke skupině. Inovace je základem naší strategie. Reagujeme na potřeby našich zákazníků i měnící se potřeby spotřebitelů. Dbáme na kvalitu našich výrobků, jejich bezpečnost, dodržujeme normy a postupy, výrobky podrobujeme přísné kontrole. Důkazem naší snahy jsou systémy řízení kvality, které jsme v naší společnosti zavedli a dodržujeme. Naším cílem je být skutečným partnerem pekařů a cukrářů. Pochopit jejich potřeby, podílet se na jejich činnosti, pomoci jim dodávat vysoce kvalitní výrobky, zvýšit jejich produktivitu a rozšířit sortiment výrobků. Věříme, že úspěch našich zákazníků je také naším úspěchem. Dnešní odlišné uvažování přináší zítřejší úspěch. Keep exploring.