Darinka - Náplň švestková povidla

Kód: 345
138 Kč 120 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů
  • Hustá kvalitní švestková povidla. Připravovaná dle receptury našich babiček. Pomalu vařená a promíchávána do husté konzistence
  • Balení kyblík 1kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hustá kvalitní švestková povidla. Připravovaná dle receptury našich babiček. Pomalu vařená a promíchávána do husté konzistence.

Náplně DARINKA jsou vařené náplně, vyráběné s velkou péčí podle tradičních receptur, ale s využitím moderních výrobních technologií.

Složení: švestkový protlak 48%, jablečný protlak 22%, sušené švestky 21%, glukózový sirup, cukr, voda, kyselina citronová, aroma

Hmotnostní podíl ovoce v 1 kg výrobku nejméně 220 g - z toho švestka 75%.

Balení: kyblík 1000g

Země původu: Česká republika

Alergeny: Neobsahuje

Průměrné výživové údaje

na 100 g

Energetická hodnota

1215 kJ (289 kcal)

Tuky

0,63 g

z toho nasycené mastné kyseliny

0,19 g

Sacharidy

63,76 g

z toho cukry

63,2 g

Vláknina

4,57 g

Bílkoviny

1,97 g

Sůl

0,06 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečeme pro radost
Záruka: 9 měsíců
Hmotnost: 1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MR Avatar autora | 16.4.2021
Švestková povidla výborná. Super cena. Zdravá do jogurtů, na pečení . Dobrý mls na lžičku. E-shop rychle reagoval, dovezl do 24 h.

Proč Zeelandia?

České výrobní závody této společnosti jsou zaměřeny na výrobu džemů, termostabilních náplní, zeleninových základů. Vybíráme pro Vás jejich top výrobky, které jsou k dispozici v balení do 1kg. Vyzkoušejte jejich výrobky, kde poměr kvality vysoce převyšuje cenu. 

O společnosti:

Naším oborem je pekařina a cukrařina po celém světě. Zákazníkům nabízíme inovativní výrobky vycházející z našich celosvětových zkušeností, nových surovin, nejmodernějších postupů a marketingových konceptů. Zeelandia byla založena roku 1900 H. J. Doelemanem, nejmladším synem holandského pekaře, a sídlí v Zierikzee (Nizozemsko) až dosud. Po celém světě zaměstnává přes 3000 zaměstnanců, působí ve více než 30 zemích a prodává do cca 100 zemí světa. Na český trh vstoupila Zeelandia v roce 2000 a to připojením společnosti Lactoprot Bohemia ke skupině. Inovace je základem naší strategie. Reagujeme na potřeby našich zákazníků i měnící se potřeby spotřebitelů. Dbáme na kvalitu našich výrobků, jejich bezpečnost, dodržujeme normy a postupy, výrobky podrobujeme přísné kontrole. Důkazem naší snahy jsou systémy řízení kvality, které jsme v naší společnosti zavedli a dodržujeme. Naším cílem je být skutečným partnerem pekařů a cukrářů. Pochopit jejich potřeby, podílet se na jejich činnosti, pomoci jim dodávat vysoce kvalitní výrobky, zvýšit jejich produktivitu a rozšířit sortiment výrobků. Věříme, že úspěch našich zákazníků je také naším úspěchem. Dnešní odlišné uvažování přináší zítřejší úspěch. Keep exploring.