Maková náplň vařená

Kód: 354
Tip
Značka: Zeelandia
129 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů
  • Hotová maková vařená náplň. Vhodná pro plnění koláčů, závinu apod. Snadné plnění díky balení.
  • Praktické balení - 1kg - trezírovací sáček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hotová vařená náplň. Vhodná pro plnění koláčů, závinu apod. Snadné plnění díky balení v trezírovacím sáčku.  

Náplň pro pekařské a cukrářské výrobky.

Složení: mák (36%), cukr, glukózovo-fruktózový sirup, voda, pšeničná krupička, pšeničké klíčky, rostlinný olej (řepkový), sůl jedlá jodizovaná (jedlá sůl, jodičnan draselný), aroma Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1509 kJ/359 kcal, tuky 14,8 g (z toho nasycené 1,6 g), sacharidy 47 g (z toho cukry 39,6 g), bílkoviny 7,6 g, sůl 0,1 g

Balení: 1000g trezírovací sáček

Země původu: Česká republika

Alergeny: Neobsahuje

Průměrné výživové údaje

na 100 g

Energetická hodnota

1498 kJ (2357 kcal)

Tuky

17,5 g

z toho nasycené mastné kyseliny

1,9 g

Sacharidy

39,93 g

z toho cukry

36,02 g

Vláknina

4,02 g

Bílkoviny

8,07 g

Sůl

0,07 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečeme pro radost
Záruka: 9 měsíců
Hmotnost: 1 kg

Proč Zeelandia?

České výrobní závody této společnosti jsou zaměřeny na výrobu džemů, termostabilních náplní, zeleninových základů. Vybíráme pro Vás jejich top výrobky, které jsou k dispozici v balení do 1kg. Vyzkoušejte jejich výrobky, kde poměr kvality vysoce převyšuje cenu. 

O společnosti:

Naším oborem je pekařina a cukrařina po celém světě. Zákazníkům nabízíme inovativní výrobky vycházející z našich celosvětových zkušeností, nových surovin, nejmodernějších postupů a marketingových konceptů. Zeelandia byla založena roku 1900 H. J. Doelemanem, nejmladším synem holandského pekaře, a sídlí v Zierikzee (Nizozemsko) až dosud. Po celém světě zaměstnává přes 3000 zaměstnanců, působí ve více než 30 zemích a prodává do cca 100 zemí světa. Na český trh vstoupila Zeelandia v roce 2000 a to připojením společnosti Lactoprot Bohemia ke skupině. Inovace je základem naší strategie. Reagujeme na potřeby našich zákazníků i měnící se potřeby spotřebitelů. Dbáme na kvalitu našich výrobků, jejich bezpečnost, dodržujeme normy a postupy, výrobky podrobujeme přísné kontrole. Důkazem naší snahy jsou systémy řízení kvality, které jsme v naší společnosti zavedli a dodržujeme. Naším cílem je být skutečným partnerem pekařů a cukrářů. Pochopit jejich potřeby, podílet se na jejich činnosti, pomoci jim dodávat vysoce kvalitní výrobky, zvýšit jejich produktivitu a rozšířit sortiment výrobků. Věříme, že úspěch našich zákazníků je také naším úspěchem. Dnešní odlišné uvažování přináší zítřejší úspěch. Keep exploring.