Tropická směs

Kód: 234
Značka: IBK
168 Kč 150 Kč bez DPH
Vyprodáno
  • Tropická směs je pochoutkou z vybraných tropických plodů. Již nemusíte nic míchat, máte připraveno... Ovoce je vždy lepší možností jak si pochutnat než zákusky a jiné přeslazené cukrovinky.
  • Balení sáček 1kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tropická směs je pochoutkou z vybraných tropických plodů. Již nemusíte nic míchat, máte připraveno... Ovoce je vždy lepší možností jak si pochutnat než zákusky a jiné přeslazené cukrovinky.

  • Výhodné ekonomické balení

Nutriční hodnoty ve 100g:

Energie: 1346 kJ (329 kcal), Bílkoviny: 2,4g, Sacharidy: 70,2g (z toho cukry 28g), Tuky: 1,1g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g), Vláknina: 13,3g.

Složení: 

Anannas kostky (Thajsko), rozinky (Chile, JAR), banánové plátky Cavendish (Filipíny), papaya granule (Thajsko), cukr, rostlinné oleje, oxid siřičitý, aroma, kys. citrónová.

Balení: 

1000 g

Země původu: 

Chile, Thajsko, Filipíny, JAR

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 1 kg
Váha balení: 1kg

Proč IBK?

Za svojí existenci prošla vývojem, který ji zařadil mezi největší zpracovatele plodů v Československu. Tým IBK jsou profesionálové, kteří dokáží vybrat nejvyšší kvalitu plodu, šetrně je zpracovat, tak aby si zachovali autentičnou chuť a maximum vitamínu. Zabezpečujeme dodávky malých 0,5kg nebo 1kg balení, které jsou výraznou finanční úsporou na tomto sortimentu, pro konečného spotřebitele (domácnosti).

Pro prodejce a výrobny v oblasti Královéhradeckého, Pardubického kraje dodáváme pak velká balení od 10kg. Pokud Vás zajímají bližší informace, kontaktujte nás na info@janovo.cz

O společnosti IBK trade s.r.o.

Od roku 1992 se Specializujeme na dovoz, zpracování, balení a distribuci širokého sortimentu ořechů, sušeného ovoce, semen a dražovaných produktů.

V naší plně vybavené pražírně a balírně v Horní Cerekvi umíme kvalitně zpracovat více než 80 druhů surovin a na trh tak dodáváme přes 1 000 výrobků. Veškeré zboží prodáváme buď v původním balení dalším zpracovatelům nebo již od nás zpracované a balené v různých gramážích. Našimi zákazníky jsou prodejny – od malých obchůdků až po velké nadnárodní řetězce.

Používáme moderní výrobní technologie a jsme vybavení špičkovými stroji na třídění, pražení, sekání a balení. V oblasti zpracování disponujeme širokými možnostmi a zkušenostmi.

Systém řízení kvality - International Food Standard IFS je zárukou neustálého zvyšování jakosti nabízených produktů a hodnoty poskytovaných služeb. Naším primárním cílem je spokojenost zákazníků. Chceme být spolehlivým partnerem pro naše odběratele i konečné spotřebitele.