Vlašskoořechová náplň vařená

Kód: 357
Tip
Značka: Zeelandia
141 Kč 126 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů
  • Hotová vlašskoořechová vařená náplň. Vhodná pro plnění koláčů, závinu apod. Snadné plnění díky balení.
  • Praktické balení - 1kg - trezírovací sáček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hotová vařená náplň. Vhodná pro plnění koláčů, závinu apod. Snadné plnění díky balení v trezírovacím sáčku.  

Náplň pro pekařské a cukrářské výrobky.

Složení: glukózový sirup, vlašské ořechy 13%arašídypšeničné klíčkypšeničná krupička, voda, konzervant sorban draselný, aroma

Hmotnostní podíl ořechů v 1 kg výrobku nejméně 250 g (z toho 130 g vlašských ořechů)

Balení: 1000g trezírovací sáček

Země původu: Česká republika

Alergeny: Suché skořápkové plody a výrobky z nich (Lískový ořech)

Průměrné výživové údaje

na 100 g

Energetická hodnota

1436 kJ (342 kcal)

Tuky

13,55 g

z toho nasycené mastné kyseliny

1,19 g

Sacharidy

48,9 g

z toho cukry

34,21 g

Vláknina

2,12 g

Bílkoviny

5,14 g

Sůl

0 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečeme pro radost
Záruka: 9 měsíců
Hmotnost: 1 kg

Proč Zeelandia?

České výrobní závody této společnosti jsou zaměřeny na výrobu džemů, termostabilních náplní, zeleninových základů. Vybíráme pro Vás jejich top výrobky, které jsou k dispozici v balení do 1kg. Vyzkoušejte jejich výrobky, kde poměr kvality vysoce převyšuje cenu. 

O společnosti:

Naším oborem je pekařina a cukrařina po celém světě. Zákazníkům nabízíme inovativní výrobky vycházející z našich celosvětových zkušeností, nových surovin, nejmodernějších postupů a marketingových konceptů. Zeelandia byla založena roku 1900 H. J. Doelemanem, nejmladším synem holandského pekaře, a sídlí v Zierikzee (Nizozemsko) až dosud. Po celém světě zaměstnává přes 3000 zaměstnanců, působí ve více než 30 zemích a prodává do cca 100 zemí světa. Na český trh vstoupila Zeelandia v roce 2000 a to připojením společnosti Lactoprot Bohemia ke skupině. Inovace je základem naší strategie. Reagujeme na potřeby našich zákazníků i měnící se potřeby spotřebitelů. Dbáme na kvalitu našich výrobků, jejich bezpečnost, dodržujeme normy a postupy, výrobky podrobujeme přísné kontrole. Důkazem naší snahy jsou systémy řízení kvality, které jsme v naší společnosti zavedli a dodržujeme. Naším cílem je být skutečným partnerem pekařů a cukrářů. Pochopit jejich potřeby, podílet se na jejich činnosti, pomoci jim dodávat vysoce kvalitní výrobky, zvýšit jejich produktivitu a rozšířit sortiment výrobků. Věříme, že úspěch našich zákazníků je také naším úspěchem. Dnešní odlišné uvažování přináší zítřejší úspěch. Keep exploring.