Zela Delikatess

Kód: 387
Značka: Zeelandia
272 Kč 243 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů
  • Univerzální máslový margarin 80%. Výrazné máslové chuti. Ideální pro pečení, vaření, přípravu krémů a pomazánek. 
  • Balení 2,5kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máslový margarin 80%. Výrazné máslové chuti. Ideální pro pečení, vaření, přípravu krémů a pomazánek.

Univerzální margarín pro komplexní využití v cukrářské i gastronomické výrobě. Pro přípravu krémů, šlehaných hmot, krémů, lehkých pomazánek i na maštění příloh. Má vynikající chuť i nášleh, ideální vláčnost a výbornou stabilitu. Vhodný pro třené i linecké těsto. Využití při vaření pro máslové základy polévek, omáček či pro máslové maštění. 

V letním období nedoporučujeme posílat zásilkovou službou, můžete využít zdarma naší chlazené dopravy působící v Pardubickém a Královehradeckém kraji.

Složení výrobku: Rostlinný palmový olej, rostlinný kokosový olej, rostlinný řepkový olej, voda, emulgátor (E322 - slunečnice a E471), acidofilní odstředné mléko, aroma, konzervant E202, antioxidanty: E304 a E306, regulátor kyselosti E330, barvivo E160a, vitamín A.

Země původu: Dánsko

Alergeny: Mléko a výrobky z něj

Průměrné výživové údaje

na 100 g

Energetická hodnota

1505 kJ (360 kcal)

Tuky

1,3 g

z toho nasycené mastné kyseliny

0,1 g

Sacharidy

85 

z toho cukry

74 g

Vláknina

0,1 g

Bílkoviny

0,5 g

Sůl

0 g

 

V případě vysokých teplot (25°C a více) se může expedice výrobků podléhajících teplotní zkáze opozdit. V případě objednávky prosím tedy počítejte, že může být expedice pozdržena do doby, kdy toto umožní povětrnostní a teplotní podmínky. V takovém případě Vás budeme o pozdržení objednávky informovat e-mailem. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na info@janovo.cz.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečeme pro radost
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 2.5 kg

Proč Zeelandia?

České výrobní závody této společnosti jsou zaměřeny na výrobu džemů, termostabilních náplní, zeleninových základů. Vybíráme pro Vás jejich top výrobky, které jsou k dispozici v balení do 1kg. Vyzkoušejte jejich výrobky, kde poměr kvality vysoce převyšuje cenu. 

O společnosti:

Naším oborem je pekařina a cukrařina po celém světě. Zákazníkům nabízíme inovativní výrobky vycházející z našich celosvětových zkušeností, nových surovin, nejmodernějších postupů a marketingových konceptů. Zeelandia byla založena roku 1900 H. J. Doelemanem, nejmladším synem holandského pekaře, a sídlí v Zierikzee (Nizozemsko) až dosud. Po celém světě zaměstnává přes 3000 zaměstnanců, působí ve více než 30 zemích a prodává do cca 100 zemí světa. Na český trh vstoupila Zeelandia v roce 2000 a to připojením společnosti Lactoprot Bohemia ke skupině. Inovace je základem naší strategie. Reagujeme na potřeby našich zákazníků i měnící se potřeby spotřebitelů. Dbáme na kvalitu našich výrobků, jejich bezpečnost, dodržujeme normy a postupy, výrobky podrobujeme přísné kontrole. Důkazem naší snahy jsou systémy řízení kvality, které jsme v naší společnosti zavedli a dodržujeme. Naším cílem je být skutečným partnerem pekařů a cukrářů. Pochopit jejich potřeby, podílet se na jejich činnosti, pomoci jim dodávat vysoce kvalitní výrobky, zvýšit jejich produktivitu a rozšířit sortiment výrobků. Věříme, že úspěch našich zákazníků je také naším úspěchem. Dnešní odlišné uvažování přináší zítřejší úspěch. Keep exploring.