Slaná karamelka

 

V našem obchodě podporujme zdravé super-potraviny. Proč jsme se tedy rozhodli spolupracovat se Slanou karamelkou? Posíláme dál co máme rádi, navíc o takovou lokální delikatesu jsme Vás připravit nemohli. Slaný karamel je vyráběný s láskou, má výjimečnou chuť a osobitost Jitky. Je nám ctí, že jsme prvním a jediným e-shopem, na kterém můžete tuto dokonalou pochutinu koupit. Nejlepší je ji ochutnat... Co na ní řeknete vy?

Příběh sladko-slané delikatesy:

Spousta lidí se mě ptala, jak vůbec vznikl nápad začít vyrábět slaný karamel. Odpověď je taková, že já klasický karamel nemám moc ráda, ale k třicátým narozeninám jsem od kamarádky dostala jako dárek skleničku slaného karamelu, který vyráběla Iveta Fabešová (tou dobou byla hlavní tváří kaváren IF Café v Praze). Ta chuť byla naprosto dokonalá. Neměla s tou přeslazenou chutí obyčejného karamelu nic společného a navíc jsem po jedné lžičce neměla pocit, že mám zalepenou celou pusu. Naopak jsem nemohla lžičku s karamelem pustit z ruky a snědla jsem ho hned na posezení. To byl první impulz k tomu, abych začala doma zkoušet různé recepty, kombinovala je a upravovala do finální podoby. V první řadě mi tehdy šlo o to, abych byla hned u zdroje téhle dobroty. Později jsem díky pátrání na internetu zjistila, že kromě sítě kaváren IF Café není moc možností, kde tento produkt zakoupit, takže jsem v tom začala tušit i obchodní příležitost. S vlastním podnikáním jsem neměla žádné zkušenosti, takže mi v začátcích hodně pomohl manžel, který má svoji vlastní firmu a tím pádem ví, co všechno tyto začátky obnášejí. Díky jeho pomoci tak můžu lidem nabídnout produkt, který mě samotnou před pár lety nadchnul a těší mě, že se pro něj spokojení zákazníci pořád vracejí.

Žádné produkty značky Slaná karamelka nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení