Universal Caffé

Universalcaffè

Rodinný italský výrobce pro ty, kteří milují kávu, znají její hluboké kořeny, sdílejí filozofii, která kombinuje chuť, styl a délku života. Je to stejná filozofie, kterou společnost Universal přijímá při výběru a zpracování suroviny a zvyšuje podstatu produktu, který je ošetřen aplikací nových technologií na řemeslnou tradici. Vždy se drží cesty, kterou sleduje Natascia Camiscia: „ Každý den k testování, abychom čelili výzvám měnícího se světa “. 

Zrno, které pochází z dálky. Příběh dobrodružství ve světě kávyPříběh Universal začal zdaleka: z jiného světa a z jiné doby, kterou láska Raffaele Camiscie ke kvalitě spojila ve velkou podnikatelskou intuici. Od poválečného období společnost dospěla a rostla, aby se stala jistotou na mezinárodním trhu. Komerční nabídka je kombinována s přísnými etickými rozhodnutími: Universal komunikuje v pěstitelských oblastech s místními produkčními komunitami, podporuje je v jejich rozvoji a přispívá k vytváření škol a dalších základních struktur.

Aktuálně společná práce 50 zaměstnanců v závodě, který se rozkládá na ploše více než 15 000 metrů čtverečních, přináší kávu Universal caffé do 1 500 podniků v Itálii a mnoha dalších ve zbytku světa s nabídkou, která byla vytvořena, aby uspokojila všechny chutě. Protože každý šálek je jedinečný!

Universal pro svoji kávu vybírá pouze zrna pocházející z vysoce kvalitních plantáží. V rámci produktové řady nabízí také ekologickou linii se surovinami pěstovanými bez použití hnojiv nebo chemických látek. Certifikace Icea (Institute of Environmental Ethics Certification) a členství v okruhu Flo-Cert zaručují závazek společnosti, hrdé na pochopení svých základů v zelené oblasti Evropy Abruzzo.

Universal byla mezi prvními společnostmi, které v roce 1998 získaly certifikaci UNI EN ISO 9001, uznání pro podnikovou organizaci strukturovanou tak, aby vytvořila produkt, který ve své jednoduchosti vyniká jako malý luxus, který každou chvíli doprovází s láskou. den. Protože „ nejde jen o to, co děláme, ale také o to, jak to děláme “ - Natascia Camiscia.

Žádné produkty značky Universal Caffé nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení