Universal Caffé

Universalcaffè

Rodinný italský výrobce pro ty, kteří milují kávu, znají její hluboké kořeny, sdílejí filozofii, která kombinuje chuť, styl a délku života. Je to stejná filozofie, kterou společnost Universal přijímá při výběru a zpracování suroviny a zvyšuje podstatu produktu, který je ošetřen aplikací nových technologií na řemeslnou tradici. Vždy se drží cesty, kterou sleduje Natascia Camiscia: „ Každý den k testování, abychom čelili výzvám měnícího se světa “. 

Zrno, které pochází z dálky. Příběh dobrodružství ve světě kávyPříběh Universal začal zdaleka: z jiného světa a z jiné doby, kterou láska Raffaele Camiscie ke kvalitě spojila ve velkou podnikatelskou intuici. Od poválečného období společnost dospěla a rostla, aby se stala jistotou na mezinárodním trhu. Komerční nabídka je kombinována s přísnými etickými rozhodnutími: Universal komunikuje v pěstitelských oblastech s místními produkčními komunitami, podporuje je v jejich rozvoji a přispívá k vytváření škol a dalších základních struktur.

Aktuálně společná práce 50 zaměstnanců v závodě, který se rozkládá na ploše více než 15 000 metrů čtverečních, přináší kávu Universal caffé do 1 500 podniků v Itálii a mnoha dalších ve zbytku světa s nabídkou, která byla vytvořena, aby uspokojila všechny chutě. Protože každý šálek je jedinečný!

Universal pro svoji kávu vybírá pouze zrna pocházející z vysoce kvalitních plantáží. V rámci produktové řady nabízí také ekologickou linii se surovinami pěstovanými bez použití hnojiv nebo chemických látek. Certifikace Icea (Institute of Environmental Ethics Certification) a členství v okruhu Flo-Cert zaručují závazek společnosti, hrdé na pochopení svých základů v zelené oblasti Evropy Abruzzo.

Universal byla mezi prvními společnostmi, které v roce 1998 získaly certifikaci UNI EN ISO 9001, uznání pro podnikovou organizaci strukturovanou tak, aby vytvořila produkt, který ve své jednoduchosti vyniká jako malý luxus, který každou chvíli doprovází s láskou. den. Protože „ nejde jen o to, co děláme, ale také o to, jak to děláme “ - Natascia Camiscia.

Žádné produkty značky Universal Caffé nebyly nalezeny...